czwartek, 18 lipca 2013

TOMASZ PORĘBA ZAOSZCZĘDZIŁ WIĘCEJ NIŻ ZAROBIŁ???


Jak odłożyć dwa razy więcej, niż się zarabia? 
Na dodatek w kryzysie? 

Wie to europoseł Tomasz Poręba, który takiej właśnie sztuki dokonał w minionym roku. Sukcesem pochwalił się w swoich oświadczeniach majątkowych.

Gdyby Tomasz Poręba zachciał powiedzieć, jak to zrobił, rozwiązałby nie tylko życiowe problemy zwykłych polskich rodzin, ale i budżetu państwa. Oświadczenia majątkowe zgodnie ustawą bada CBA. Może ono zdołałoby skłonić Tomasza Porębę do zwierzeń?

Człowiek na zdjęciu to Tomasz Poręba. Europoseł z Podkarpacia, wpływowy polityk PiS. W ubiegłym roku zarobił 95 482 euro, a odłożył ok. 850 000 zł.
Jak on to zrobił?

Porównaliśmy oświadczenie majątkowe Tomasza Poręby za 2011 i 2012 rok. Każdy może je sobie zobaczyć, bo są umieszczone na stronie internetowej Sejmu [http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PoslowiePE.xsp].


Tyle nasz "złoty" poseł miał w 2012:


Tyle zarobił:


A tyle oszczędności wykazał w kwietniu 2013 roku:

Według oświadczenia złożonego w kwietniu 2012 roku Tomasz Poręba miał odłożone 34 000 zł i 5 000 euro. Dokładnie rok później Tomasz Poręba miał już 270 000 zł i 145 000 euro. Jak tego dokonał, skoro w ciągu tego roku zarobił 95 482 euro?


Mówiąc wprost: licząc po 4 zł za euro wychodzi, że nasz drogi europoseł wzbogacił się o prawie PÓŁ MILIONA z niewiadomego źródła.

Jeżeli CBA badało już ten fenomen,  błagamy - ujawnijcie sposób, jak to się robi. Jeżeli oświadczenia Tomasza Poręby jakimś cudem uszły zainteresowaniom CBA, może ktoś by się nad nimi pochylił?

CIĄG DALSZY NASTĄPI!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz